Digitální agentura 4Works

Po 7 letech dokázala společnost 4WORKS vytvořit přes 1200+ projektů ve výrobě webových stránek na míru a e-shopů. Mediální agentura 4WORKS se zaměřuje na vývoj webových stránek v komplexním měřítku, tak aby webové stránky prodávaly, informovaly či prezentovaly konkrétní firmu, jejich produkty nebo služby.

Velmi důležitý bod na který se 4Works při tvorbě webových stránek a eshopů zaměřuje jsou příchozí uživatele. Díky jednoduché, přívětivé struktuře stránek a designu webu zákazníka provedete webem tak, jak vy potřebujete (UI – user interface). Přehledný a moderní webdesign zaujme uživatele natolik, že si Váš web zapamatuje a přijde na Vaše stránky opakovaně. Dalším důležitým bodem při tvorbě webových stránek je copywriting. V dnešní době text musí zaujmou čtenáře hned v prvních řádcích.

Při hledání inspirace pro Vaše nové webové stránky najdete mnoho podobných a neoriginálních webových stránek nebo eshopů. 4WORKS vám zaručí originální web na profesionální úrovni, který bude snadno reprezentovat vaše služby nebo produkty.

Tým ve 4WORKS se skládá z profesionálů na různá specifická odvětví. Webdesign , programování, digitální marketing, výkonnostní marketing, grafická tvorba, focení produktů na eshopy, SEO, PPC, Social media. Spolu se správně nastaveným webem tvoří marketing hlavní kostrou úspěšného online podnikání. Přesvěčte se o tom v naší případové studii ohledně PPC reklamy našeho dlouhodobého klienta.

Pro vás, které zajímá cenový odhad nových webových stránek jsme připravili blogový článek – na kolik vyjde nový web?, ve kterém zjistíte odpovědi na vaše otázky. Na našich webových stránkách www.posunemevasvys.cz si můžete sjednat konzultaci ohledně jakékoliv práce v tvorbě webů, eshopů a marketingu.

Stabilní internetové připojení od Připojto.cz

PřipojTo je největší srovnávač internetového připojení v celé České republice. Najdete zde největší poskytovatele internetu jako je O2, T-mobile nebo Vodafone. Pro zjištění rychlosti vašeho stávajícího internetového připojení můžete vyzkoušet aplikaci pro měření rychlosti internetu, která vám spočítá přesnou rychlost odesílaných dat do pár sekund. Při zvolení správného tarifu nebo balíčku vám odkážeme zajistit internet po celém bytě nebo domě, tedy připojení k internetu i digitální televize přes internet.

V naší nabídce najdete nejlevnější a nejrychlejší možné tarify od největších poskytovatelů. Zajistíme vám kompletní připojení k internetu, instalaci potřebných věcí a zákaznickou podporu 24/7. Naše centrála se nachází v Praze, ale internet srovnáváme a poskytujeme po celé ČR. Naše technické služby ohledně připojení k internetu či televizi přes internet nabízí naši poskytovatelé všude téměř stejné.

Jelikož spolupracujeme pouze s odbornými techniky a poskytovateli máme nejobsáhlejší datovou infrastrukturu, je pro nás proto snadné nabídnou nejvýhodnější a velmi stabilní připojení k internetu. Zjistíme dostupnost na vaší konkrétní adrese a po zkoušce pro vás vybereme technicky stabilní a rychlý internet na doma nebo do vaší firmy.

Při využití balíčku ve kterých je internet na doma a internetová televize můžete získat plno výhod a zároveň nebudete potřebovat anténu či set-top box.
Rychlost a stabilita internetu závisí na mnoha faktorech. My vybíráme poskytovatele na míru na základě polohy vaší nemovitosti.

V rámci digitalizace domácnosti také často nabízíme výhodné balíčky internetu HD na doma + digitální televize přes internet. Za pomoci pevného internetového připojení vám poběží i několik desítek až set HD televizních kanálů, na které nebudete potřebovat anténu ani set-top box.

GYNELLA

Jsme 100% česká společnost GYNELLA a staráme se o vaše zdraví v oblasti intimní hygieny. Naše produkty poskytují prémiovou péči v oblasti intimní hygieny, vaginálních infekcí, zdraví močových cest a plodnosti. Chcete být dole bez starostí každý den? Pro každodenní intimní péči vyzkoušejte produkty GYNELLA Intimate. Na rozdíl od běžných sprchových gelů jsou produkty obohaceny o kyselinu mléčnou, a tak je Vašim intimním partiím dopřáno správné pH, které zajišťuje přirozenou ochranu. Zároveň jsou díky svému složení šetrné, a tím pádem vhodné i na holení intimních partií.

GYNELLA Slovensko

Sme 100% česká spoločnosť GYNELLA a staráme sa o vaše zdravie v oblasti Intímnej hygieny. Naše produkty poskytujú prémiovú starostlivosť v oblasti intímnej hygieny, vaginálnych infekcií, zdravia močových ciest a plodnosti. Chcete byť dole bez starostí každý deň? Pre každodennú intímnu starostlivosť vyskúšajte produkty GYNELLA Intimate. Na rozdiel od bežných sprchových gélov sú produkty obohatené o kyselinu mliečnu, a tak je Vašim intímnym partiám dopriate správne pH, ktoré zaisťuje prirodzenú ochranu. Zároveň sú vďaka svojmu zloženiu šetrné, a tým pádom vhodné aj na holenie intímnych partií.

Prodej byt

Nechcete mít starosti s prodejem bytu, nebo vám to neumožňuje vaše pracovní vytížení? Naše společnost zajišťuje přímý výkup nemovitostí po celé Praze. Byty vykupujeme za férové ceny, které se dají srovnat s běžnou tržní cenou. Za nemovitost dostanete okamžitě zaplaceno a navíc nemusíte platit žádné provize realitní kanceláři. Celý náš proces prodeje bytu vám ušetří čas, starosti a především peníze.

A jak celý proces prodeje bytu probíhá? Na našem webu vyplníte jednoduchý formulář se základními informacemi o vaší nemovitosti, abychom mohli provést odhad ceny bytu. Následně se domluvíme na prohlídce bytu, kde probereme veškeré detaily a potvrdíme si kupní cenu bytu. Na místě nemusíte nic podepisovat, veškerou smluvní dokumentaci společně projdeme a podepíšeme až v naší kanceláři za přítomnosti advokáta. Uhradíme za vás veškeré související poplatky a částku za prodej bytu vám uhradíme do 24h od podpisu smlouvy. Tím však celý proces prodeje bytu nekončí. Postaráme se také o předání bytu novému majiteli a převod všech energií na naši společnost. Pokud nechcete mít starosti s vyklizením bytu, můžete nám jej předat v aktuálním stavu – i tyto záležitosti rádi vyřešíme za vás. Nezáleží tedy, jestli se byt nachází uprostřed rekonstrukce, nebo po starším majiteli.

O kvalitě našich služeb se můžete přesvědčit z referencí našich reálných klientů, kteří také využili našich služeb a s prodejem bytu se obrátili na nás.

 

Postele a matrace od společnosti Purtex s.r.o.

Společnost PURTEX s.r.o., založená v roce 1995, je předním českým a slovenským výrobcem postelí a klinicky hodnocených matrací, pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny.
V našich výrobních závodech ve Zdibech , KlecanechČeské Skalici a Holíči používáme nejmodernější evropské technologie.
Kromě PUR matrací vyrábíme například pružinové matrace, taštičkové matrace a jiné. V našem sortimentu nechybí ani postelové rošty, postele z masivu, ložní prádlo a anatomicky tvarované polštáře.

Používáme výhradně materiály testované a certifikované dle mezinárodní normy ÖKO-TEX.
V roce 2005 proběhlo schválení našich výrobků ve zkušební laboratoři Zkušebního ústavu lehkého průmyslu, od roku 2006 započalo klinické hodnocení našich matrací jako zdravotnického prostředku.

 

KOUPELNOVÉ STUDIO SOFIDESIGN

Koupelnové studio SOFI design je odvozené od sofistikovaného designu, který vám už přes 20 let poskytují profesionální koupelnové designerky této společnosti. Se zaměřením na prvotřídní italské řemeslné produkty vybírají dámy koupelnovou dlažbu a obklady, které se drží velmi kvalitního provedení a trendů. Návrhy koupelen realizuje společnost SOFI design s ohledem na ostatní bytový interiér, vkus zákazníka a celosvětové trendy. Velkoformátová dlažba, která opticky zvětšuje interiér, vhodné osvětlení dle umístění v bytě, ladící nábytek, to vše s vámi koupelnové studio vymyslí a díky 3D vizualizaci budete přesně vědět, jak bude vaše unikátní designová koupelna vypadat.

NÁVRHY A VIZUALIZACE KOUPELEN

Výhodou koupelnového studia oproti všedním velkým distributorům je podrobná orientace na zákazníkův projekt. Ke každé designové koupelně přiřadíme jednu z našich koupelnových návrhářek, ta se postará o celý projekt, který ale aktivně konzultuje s kolegyněmi, za účelem co nejpropracovanějšího náhledy, objektivity a špičkové estetiky. Návrhy koupelen jsou naší specializací, několikrát ročně jezdíme na koupelnové veletrhy, na kterých získáváme trendy a informace o nových materiálech na koupelnové dlažby a obklady. SOFI Design vám pomůže s kompletně celou realizací, s hlavním zaměřením na podrobné návrhy koupelen, které vám pomůžou naplánovat celý projekt, jako byste ho opravdu postavili. K tomu pomáhá softwarová 3D realizace koupelny. Koupelnové studio SOFI design je také autorizovaným prodejcem Laufen švýcarského sanitárního zařízení, které spolu se správně zvolenou koupelnovou dlažbou a obklady tvoří originální a esteticky neodolatelnou koupelnu, do které se budete každý den vracet s radostí. Návrhy koupelen a jejich realizace naleznete na stránkách Sofi Design, další projekty si můžete přijít prohlédnout do našeho showroomu na Praze 10, kde s vámi rádi probereme cokoliv ohledně realizace koupelen.

Print Friendly, PDF & Email